Wieczór panieński – gdzie go spędzić?

Zaplanowanie wieczoru panieńskiego dla przyjaciółki może się okazać dość trudne. Warto wyjechać nie tylko na jedną noc, ale zrobić sobie dwudniowy wypad do pięknego i ciekawego miejsca. Na wieczór panieński i związane z nimi atrakcje świetnie sprawdzą się góry w okolicach Karpacza i Szklarskiej Poręby. Pierwszego dnia można bowiem zobaczyć tam wiele atrakcji i spędzić miło czas. Natomiast drugiego dnia warto oddać się przyjemnym zabiegom, które zapewnia hotel spa.

Co zobaczyć pierwszego dnia wycieczki?

Pierwszy dzień warto spędzić na podziwianiu atrakcji turystycznych. W Karpaczu może to być na przykład Świątynia Wang lub Skwer Zdobywców. Zajrzeć można także do ciekawego Muzeum Zabawek. Natomiast w Szklarskiej Porębie z pewnością spodobają się przyszłej pannie młodej piękne miejsca związane z naturą. Można tam zobaczyć zachwycające wodospady – Kamieńczyka i Szklarki.

Co zrobić drugiego dnia wycieczki?

Drugi dzień warto poświęcić na odprężenie ciała i umysłu. Żeby wycieczka była naprawdę udana, należy zatrzymać się w odpowiednim hotelu. Najlepiej takim, który ma widok na piękne góry oraz basen, w którym można miło spędzić czas. Poza tym, przyszłej pannie młodej z pewnością przypadnie do gustu nocleg ze spa. Ona i jej przyjaciółki będą mogły skorzystać z zabiegów, które poprawią stan skóry przed przyjęciem weselnym. Warto skorzystać z oferty masaży, które pozwolą się odprężyć. Ślub wiąże się ze stresem – to normalne. Należy jednak próbować go ograniczyć. Masaże są do tego idealnym rozwiązaniem.

Świetnym hotelem do spędzenia idealnego spokojnego weekendu jest: http://www.nadwodospadem.eu/

Zapraszamy!