Odkurzacze profesjonalne – krótki przegląd dostępnej oferty

Czym różnią się odkurzacze profesjonalne, od zwykłego urządzenia czyszczącego, który znajduje się w naszym domu? Czy możliwe jest zastosowanie jednego rodzaju odkurzacza do różnych pomieszczeń?

Nasz asortyment odkurzaczy do profesjonalnych zastosowań jest bardzo szeroki. Mimo to, wprowadzone przez nas do oferty produkty, są na tyle funkcjonalne, że z powodzeniem można je wykorzystać jako np. odkurzacz do biura, bądź hotelu.

Odkurzacze hotelowe

To najpopularniejszy element naszej oferty. Klasyczny odkurzacz do hotelu charakteryzuje się lekką, mobilną obudową i dużą liczbą obsługiwanych funkcji. Najczęściej też ma on specyficzną, modułową konstrukcję, pozwalającą na szybki demontaż niepotrzebnych elementów i wprowadzenie na ich miejsce innych, potrzebnych w danej sytuacji podzespołów.

Odkurzacze kolumnowe

Odkurzacze w wersji kolumnowej to z kolei urządzenia, które – dzięki swej oryginalnej konstrukcji – doskonale nadają się do czyszczenia trudno dostępnych lokalizacji. Charakterystyczna, wąska ssawka pozwala na szybkie oczyszczenie wszelkich powierzchni, których odkurzenie za pomocą klasycznej końcówki nie byłoby możliwe.

Odkurzacze plecakowe

To pewna nowość w naszym asortymencie. Jak sama nazwa wskazuje, charakteryzują się one prostą konstrukcją, którą z powodzeniem można przenosić na… plecach. Dzięki temu, podczas czyszczenia trudno dostępnych powierzchni (nie tylko podłóg!) ręce są całkowicie wolne.

Odkurzacze z filtrem HEPA

Nowoczesne odkurzacze profesjonalne, które można znaleźć w naszej ofercie, to produkty z zamontowanymi filtrami HEPA. Charakteryzują się one możliwością wychwytywania bardzo małych cząstek stałych, które bardzo często mają postać alergenów. Dlatego produkty z filtrem HEPA są zamiennie nazywane odkurzaczami antyalergicznymi, bądź odkurzaczami dla alergików.

Niezależnie od tego, jakim rodzajem odkurzacza profesjonalnego są Państwo zainteresowani, gwarantujemy pełną niezawodność oferowanego przez nas rozwiązania a także – maksymalną wydajność, połączoną z prostotą obsługi.

Więcej dowiesz się na: https://www.haerson.pl/odkurzacze-profesjonalne.html