Numatic Henry – prosty i funkcjonalny odkurzacz przemysłowy

Nasza oferta odkurzaczy to nie tylko modele dla domu. Postanowiliśmy zainwestować również w takie rozwiązania, które zapewnią komfortowe odkurzanie pomieszczeń o charakterze przemysłowym.

Numatic Henry – prosty i wytrzymały

Wybierając odkurzacz do oferty naszego sklepu internetowego, stawialiśmy przede wszystkim na rozwiązania trwałe, wytrzymałe i przede wszystkim proste w obsłudze. Odkurzacz Numatic Henry spełnia wszystkie te oczekiwania, gdyż:

– posiada niezwykle mocne podwozie, umożliwiające przemieszczanie go po trudnym i wymagającym terenie,
– został wyposażony w ręczną zwijarkę kabla, gwarantującej bezawaryjną pracę,
– wprowadzono do jego konstrukcji specjalny filtr o dużej powierzchni użytkowej, sięgającej aż 1700 cm kwadratowych,
– wyposażono go w długi kabel zasilający o długości aż 10 metrów.

Co jeszcze warto wiedzieć o naszym odkurzaczu?

Znajdujący się w naszej ofercie Numatic Henry, to odkurzacz, którego twórcy postawili – oprócz trwałości – również na prostotę konstrukcji. Doskonale widać to na przykładzie modułowej konstrukcji, którą łatwo modyfikować, w zależności od wybranego zastosowania urządzenia.

Warto też zaznaczyć, że urządzenie to zostało wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych wyrobów, za jego stworzenie nie są odpowiedzialne Chiny, co ma ogromne znaczenie w kontekście trwałości i funkcjonalności urządzenia.

Podsumowanie

Stawiając na Numatic Henry, mieliśmy przede wszystkim na uwadze wygodę użytkowania, połączoną z funkcjonalnością, ciekawym wyglądem i przede wszystkim – bezpieczeństwem pracy. Biorąc pod uwagę opinie naszych Klientów doszliśmy do wniosku, że wybór tego produktu do naszego asortymentu był strzałem dziesiątkę.

Więcej dowiesz się na: https://euro-matic.pl/test-odkurzacza-numatic-henry-HVR160